Використовуючи досвід найуспішніших проектів з різних країн по впливу громадськості на владу за допомогою інструментів цифрової демократії ми створили суспільну платформу Мій Голос.

Мета проекту – зробити електронне голосування за громадські ініціативи дієвим інструментом цифрової демократії в Україні.

Мій Голос це:

– платформа для створення ініціатив та збору підписів під ними;
– експертна підтримка авторів ініціатив;
– інформаційна підтримка ініціатив, привертання уваги ЗМІ до найбільш значущих ініціатив;
– освітні програми громадянської активності та використання цифрових технологій;
– десятки громадських організацій, депутати ВРУ, чиновники, які підтримують та лобіюють ініціативи, що знайшли підтримку сотень тисяч громадян України.

Долучайся – Пропонуй – Створюй – Підтримуй!

Мій Голос – неурядова неприбуткова громадська організація, що створена активістами громадянського суспільства у 2016 році. Засновники та члени організації мають багаторічний досвід волонтерської та громадської діяльності у складі інших громадських організацій та рухів.

Основною метою діяльності нашої організації є поширення та популяризація цінностей особистої свободи, приватної власності та урядування на засадах демократії, впровадження форм цифрової демократії, залучення громадян до процесів реалізації державної політики, захист прав виборців, сприяння впровадженню та розвитку засад цифрового урядування, розвиток громадянського суспільства та сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад , заохочування до соціальної активності, розробка та впровадження інструментів впливу суспільства на органи влади.

СТАТУТНІ ДОКУМЕНТИ
ЗВІТИ
НАС ПІДТРИМУЮТЬ

facebook_gif_edemocraty